Про нас

Комунальне підприємство охорони здоров’я

Центральна районна аптека №63 

м. Куп’янська 

Primi inter pares!
“Перші серед рівних!” 

   Комунальна аптечна мережа Куп’янського району представлена 6 крупними аптеками, включаючи ЦРА, 4 аптечними пунктами при лікувально-профілактичних закладах района. 

     Асортимент лікарських засобів складає біля 5000 найменуваннь. Рівень націнки в наших аптеках близько 25%. 50% асортимента займають лікарські засоби з обмеженною націнкою, в першу чергу доступні соціально незахищеним верствам населення. Ми продовжуємо відпуск ліків пільговим категоріям хворих і лікувально-профілактичним закладам. ЦРА №63 і аптека №71 в сел. Куп’янськ-Вузловий працюють у цілодобовому режимі.Нами збережені в повному обсязі виробничі потужності. Щорічно виготовляється понад 10 тис. різних лікарських форм за рецептами лікарів та внутриаптечної заготівки.До 70 найменувань фасування лікарської рослинної сировини і зборів на його основі, постійно є в наших аптеках. Велика увага приділяється заготівлі лікарської рослинної сировини. Обсяги заготівель становлять близько 2 тонн.

    Ми вдячні колективу Харківської обласної Держфармінспекції та її начальнику Олегу Сергійовичу Терещенко за постійну допомогу в організації якісного лікарського забезпечення населення нашого району.

Pro beneficio bominibus!
“На благо людей!”

   Наші аптеки керуються в повсякденному житті девізом: “Все для людини, все на благо людей!” За останні роки  регулярно надавалася допомога медикаментами та грошовими коштами допоміжної школі-інтернату, Товариству Червоного Хреста, дитячої спортивної та музичної школам, міському терцентру з обслуговування інвалідів, Благодійнії організації “Надія”. Колектив аптеки став ініціатором і головним учасником акції: “Швидка допомога місту!”. Велику увагу приділяє нашій спільній справі: голова районної державної Адміністрації Микола Миколаєвич Ситник. Ми дуже цінуємо  допомогу і підтримку у всіх наших починаннях!

Ruditatis antidotum eruditio est!
“Протиотрута неосвіченості – вченість!”

  Бажаємо висловити величезну подяку професорсько-викладацькому складу Національного фармацевтичного університету України і особисто ректору, академіку НАН, професору Валентину Петровичу Черних за вагомий внесок у розвиток фармацевтичної освіти і підготовку висококваліфікованих кадрів для нашого колективу. Нам дуже допомагають у роботі по збільшенню виробництва лікарських засобів поради і допомога  професора кафедри косметології НФаУ Олександра Івановича Тихонова і завідувача кафедри технології ліків НФаУ, професора Тетяни Григорівни Ярних. Всі наші знання та професіоналізм ми намагаємося передати мешканцям нашого міста і району. Ми є авторами щотижневих рубрик у міських газетах, присвячених новим вітчизняним препаратам і питань, що до  застосування лікарських засобів. Щомісяця лікарі лікувальних установ району отримують у нас рецептурні бланки, і кількість відвідувачів наших аптек з рецептами, завдяка цьому значно зросла. Це стало можливим завдяки співпраці з друкарнею “Ділова поліграфія”, директором якої є Сергій Геннадійович Лістгартен.   Щорічно нами публікується до 100 статей і методичних вказівок, більше 1000 інформаційних листків, постійно використовується радіо і телебачення для зміцнення зв’язків з жителями міста і району, є свій сайт і сторінки в соціальних мережах..

Ab imo pectore!
“З повною відвертістю!”

  ЦРА №63 оснащена сучасною комп’ютерною технікою, яка використовується в повному обсязі, і процес автоматизації робочих місць триває щодня. Робота зі складання заявок на лікарські препарати, спілкування з постачальниками і клієнтами, організація системи складського обліку повністю довірена комп’ютерам. Сьогодні всі підрозділи нашої мережі мають оперативний доступ до мережі Інтернет і практично в режимі реального часу можна побачити на нашому сайті інформацію про наявність препаратів у всій мережі. Ми дуже вдячні за багаторічну дружбу й ділове співробітництво постачальникам оргтехніки – менеджеру Салону “СПЕЦВУЗАВТОМАТИКА” УРА ТОВ підприємства “Спец”, ДП “ІНКОМ-Харків” Павлу Валентиновичу Кривчикову та приватному підприємцю Сивку Юрію Олексійовичу за обслуговування і ремонт принтерів і ксероксів.

Ad valorem!
“По достоїнству!”

   З особливим теплом і любов’ю хочеться сказати про колектив групи компаній “Аптека-95”. Давні дружні та партнерські відносини з її співробітниками дуже допомагають у спільній роботі, і сприяють нашому подальшому розвитку. Особлива подяка нашому землякові, одному з керівників цієї фірми Станіславу Володимировичу Зубарю за його високі ділові та людські якості, активну життєву позицію і постійну допомогу у застосуванні нових технологій.

Arte et humanitate, labore et scientia!
“Мистецтвом і людинолюбством, працею і знанням!”
 

 Наше привітання стало доступним завдяки професійній роботі наших однодумців і багаторічних помічників, комп’ютерників і програмістів, які створили такий чудовий сайт, де кожен бажаючий може ознайомитися з інформацією про нас, а також стосовно нашої роботи. Величезне їм спасибі, ми сподіваємося на подальшу плідну співпрацю. Будемо раді, якщо цей проект значно збільшить кількість наших друзів!

Bona mente!
“З добрими намірами!”

   Хочемо побажати всім міцного здоров’я, затишку і комфорту у ваших будинках і душах, стабільності і впевненості в буденної метушні, посмішок і відмінного настрою!

Колектив комунальних аптек Куп’янського району.

You May Also Like

About the Author: admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *